صفحه اصلی > راهنمای ارسال مقاله
.: راهنمای ارسال مقاله

 راهنمای نگارش و ارسال مقاله

        قبل از مبادرت به ارسال مقاله، پیشنهاد می شود که جهت آگاهی از نحوۀ ارسال و بارگذاری مقالۀ خود حتما راهنمای ارسال مقاله را در سایت مطالعه فرمایید. پیش از ارسال مقاله، لازم است به عنوان یک کاربر در پایگاه کنگره ثبت نام صورت پذیرد. لازم است با نام کاربری و کلمه عبور به پایگاه وارد شده و از طریق گزینه ارسال مقاله تمام مراحل ارسال طی شود. تمام مراحل دریافت، داوری و پیگیری آخرین وضعیت مقالات ارسالی از طریق پایگاه کنگره انجام می شود. لذا در به خاطر سپاری نام کاربری و رمز عبور دقت کافی به عمل آید.

 

 

راهنمای نگارش خلاصه مقالات:

ارسال خلاصه مقالات (فارسی و انگلیسی) از طریق سایت و حداکثر تا 400 کلمه میسر می باشد. برای نوشتن خلاصه مقاله از نرم افزار Word نسخه 2003 استفاده نموده متن فارسی را با فونت زر یا میترا سیاه، با سایز ۱۲ و فاصله سطر ۱ و متن انگلیسی را با فونت Times New Roman شماره 12 و با فاصله سطر 1 تایپ نمائید. تاکید می شود خلاصه مقالات شامل عنوان، مقدمه و هدف، روش کار، نتایج و بحث و نتیجه گیری باشد و از به کار بردن جملاتی مانند "نتایج در کنگره ارائه خواهد شد" خودداری گردد.  خلاصه مقالات به هر دو زبان فارسی و انگلیسی مورد قبول است. وابستگی علمی نویسندگان مقابل نام هر نویسنده قید گردد. در زمان تنظیم وابستگی علمی افراد از ذکر عناوینی مانند دکتر و مهندس اجتناب گردد. جهت ذکر وابستگی علمی قید نام دانشکده، نام دانشگاه/ موسسه/ سازمان/ مرکز تحقیقات، شهر، کشور و آدرس ایمیل هر یک از نویسندگان الزامی است. لازم به ذکر است که فایل مقالات باید به دو فرم  بدون نام نویسندگان (anonymous article) جهت داوری و یک فایل با نام نویسندگان و نام موسسه جهت چاپ در کتابچه ارسال گردد. 

·         با توجه به اینکه هر نویسنده (بعنوان ارائه دهنده) قادر به ارسال حداکثر سه مقاله می باشد، لطفا ارائه دهنده مقاله (نویسنده مسئول) را به روش مناسب (صرفا خط کشیدن زیر نام نویسنده مسئول) مشخص نمائید.
 بدیهی است که پذیرش نهایی مقاله منوط به ثبت نام یکی از نویسندگان مقاله در سامانه اموزش مداوم خواهد بود. 

·         واژه ­های کلیدی شامل 3-6 واژه قابل استخراج از عنوان و متن چکیده می­باشد. لازم است واژه­ های کلیدی با قلم زر سیاه سایز 11 نگارش شود.

·         در صورت پذیرش پوستر، حضور نویسنده مسئول و یا نماینده وی (یکی دیگر از نویسندگان مقاله) جهت ارائه در زمان و سالن تعیین شده الزامی است. 

·         پس از داوری مقالات، پذیرش یا عدم پذیرش از طریق پست الکترونیک و یا ترجیحا درج در صفحه شخصی کاربر اعلام خواهد شد.

·         
·         خلاصه مقالات فقط از طریق  سایت و email قابل پذیرش است.  

·         پس از اتمام زمان دریافت مقالات، امکان ارسال خلاصه مقاله چه به صورت الکترونیک و چه به صورت کاغذی و پرینت شده وجود نخواهد داشت.

·         از آنجایی که خلاصه مقالات به همان شکل ارسالی منتشر خواهد شد، لذا حتی الامکان با سبک صحیح نگارش شده و از نظر نداشتن غلط املایی بررسی دقیق گردد. بدیهی است هر گونه اشکال در متن خلاصه مقاله مسئولیت متوجه نویسنده و یا نویسندگان خواهد بود.

شرایط پذیرش مقاله

·         مقاله باید کاملاً جنبه پژوهشی داشته باشد و اصول کلی نظری، مدل سازی و روش شناسی در آن مراعات شده باشد.

·         مقاله باید اصیل بوده و پیش از این ارایه نشده باشد.

·         پذیرش مقاله می تواند منوط به انجام اصلاحات پیشنهادی از جانب داوران باشد.

·         مقاله ها با نظر کمیته علمی به صورت پوستر ارایه خواهند شد.·